Прегнил для бодібілдингу. На що дивитись окрім ціни при виборі прегнила?

Бодібілдінг є дуже популярним видом спорту. Всі представники цієї галузі мають гарне накачане тіло, великий обсяг м'язової маси і характеризуються наявністю високих фізичних показників. Для того, щоб досягти вищезазначених цілей, більшість бодібілдерів приймають анаболічні стероїди. Однак, незважаючи на те, що дані препарати мають велику кількість переваг, вони можуть пригнічувати природне вироблення тестостерону і призводити до інших побічних реакцій. Для усунення негативних наслідків слід приймати супутню фармакологію. Одним із таких препаратів є прегніл. Купити препарати спортивної фармакології рекомендується в інтернет-магазині. Однією з найкращих компаній є "Стероїд-шоп". На сайті цього магазину представлено широкий асортимент спортивної фармакології за доступними цінами. регнил цену має доступну для всіх спортсменів.

Характеристики препарату прегніл

Прегніл є нестероїдним препаратом спортивної фармакології. Випускається в ін'єкційній формі. Застосовується бодібілдерами для стимуляції вироблення чоловічого статевого гормону. Діючою речовиною є хоріонічний гонадотропін. Головна дія препарату полягає в стимуляції чоловічих статевих клітин та підвищенні вироблення тестостерону. Найчастіше прегніл застосовують разом із анаболічними стероїдами. У медицині препарат використовувався для лікування жіночої та чоловічої безплідності, а також при затримці статевого розвитку. Прегніл характеризується наявністю лютеїнізуючої якості. Препарат повністю ідентичний з хоріонічним гормоном, що виробляється у передній долі гіпофіза. Робити ін'єкції прегнила необхідно лише в тому випадку, якщо атлет приймає анаболічні стероїди тривалістю понад 6 тижнів. При коротких стероїдних курсах немає сенсу приймати хоріонічний гонадотропін, оскільки діюча речовина не впливає на організм.

Ефект від застосування

Прегніл допомагає боротися з такими побічними реакціями, які виникають на фоні прийому анаболічних стероїдів:

  • накопичення зайвої рідини в організмі;
  • акне, вугрі;
  • гінекомастія;
  • дратівливість;
  • агресія;
  • припинення зростання кісток.

Прегніл є одним із найкращих препаратів для профілактики виникнення атрофії яєчок.

Режим дозування препарату прегніл

Якщо спортсмен приймає анаболічні стероїди тривалістю курсу більше 6 тижнів, тоді необхідно приймати прегніл. Дозування варіюється від 250 до 500 МО. Ін'єкції рекомендується робити двічі на тиждень. Починають прийом хоріонічного гонадотропіну з третього тижня стероїдного курсу. Перед тим, як замовити прегніл в Одесі необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та тренером. Замовити якісну спортивну фармакологію, в тому числі і прегніл у Харкові, Одесі та інших містах України можна на сайті "Steroids-shop". Ціни на фармакологію на сайті даної компанії нижчі, ніж в інших магазинах, оскільки "Стероїд-шоп" співпрацює безпосередньо з виробниками. За рахунок цього, можна бути впевненим у якості та ефективності препаратів. Доставка здійснюється в найкоротші терміни територією всієї країни.

Джерело інформації: https://steroidsshop-ua.com/product/336/

Обсудить